KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145006
nr 1414 5006
Gösta Liljedahl
(1908-1993), Sverige
Oljemålning, Figurer i landskap. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 66x89 cm
Gösta Liljedahl, svensk målare född 1908, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:03:03
100 kr
200 kr
250 kr
Gösta Liljedahl
Läs mer om Gösta Liljedahl